פרגולות אלומיניום

אצלנו בטל פרגולות תוכלו למצוא מגוון רחב של פרגולות אלומיניום – החל מפרגולות אלומיניום תלויות ללא רגליים , פרגולות אלומיניום דמוי עץ של עילית אלומיניום ופרגולות מותאמות אישית לצרכי הלקוח.

פרגולות דמוי עץ של חברת עילית אלומיניום הם מוצר מרהיב ביופיו , אין תחזוקה לפרגולות אלומיניום אלו למעט פעם בשנה להוציא את צינור הגינה ולשטוף מאבק. ניתן לראות פרגולות מסוג זה במגוון  מקומות כמו  מרפסות, פטיו, כהצללה מעל בריכות שחיה ,חצרות ובכל מקום שתרצו להצליל.

פרגולות האלומיניום דמוי העץ של עילית אלומיניום מתאימות לאנשים שמעוניינים לשמור על המראה הכפרי אך עם זאת להימנע מתחזוקה שדורשת פרגולה מעץ. כל היופי במוצר הוא הטקסטורה שלו שלא ניתן למצוא בסוגים אחרים של פרגולות אלומיניום.

יש לציין שהפרגולות של עילית אלומיניום הם מוצר ברמת הגימור הגבוהה ביותר שתוכנן ע"י מהנדסים ומעצבים והוא מיוצר כאן בארצנו הקטנטונת. בעילית חשבו על כל פרט קטן החל מחיבורים נסתרים ועד לפקקים ייעודיים לכל אגד,רפרפת ועמוד.

פרגולת אלומיניום

קצת נתונים טכניים…

פרגולת אלומיניום זו הינה מסוג של פרגולה עם אגדים מאסיביים שיושבים על גבי קורת עומס ורפרפות הצללה מלבניים,רחבים וגדולים. יתרון מובהק בפרגולות אלו הוא משקלן. לא תמצאו פרגולה ששוקלת פחות ולכן היא אינה מכבידה על קירות הבית וניתן להתקינה כמעט בכל מקום.עקב היותה מוצר מוגמר ולא סתם פרופילים שכל קבלן יכול לקנות ולייצר בעצמו הפרגולה מגיעה עם 10 שנות אחריות על הצבע!!! , עם ברגים מיוחדים שנצבעו בתנור מבעוד מועד , עם פקקים שמתאימים בול ובגוון הפרגולה , בניית הפרגולה היא מהירה ועבודת הבנייה נטולת לכלוך ושבבי אלומיניום ששוקעים להם בחריצים ומדשאות.

אצלנו בטל פרגולות כשעובדים עם אלומיניום משתדלים לעבוד אך ורק עם הפרגולות של עילית אלומיניום וזאת בזכות ליווי הנדסי צמוד של החברה ואיכות המוצר.

פרגולת אלומיניום עילית
פרגולת אלומיניום מהדגמים של עילית אלומיניום

לגבי המחיר…

המחיר של פרגולות אלה משתנה בהתאם למורכבות העבודה, צורך בכמות רגליים, כמות ההצללה הנדרשת- יש המבקשים מרווח צפוף מאד בין רפרפת לרפרפת על מנת ליצור הצללה כמעט אטומה ויש כאלו הדורשים הצללה אך שיישאר מקום לשמש, בנוסף ככל שההצללה צפופה יותר הפרגולה תחסום יותר אוויר ויש לקוחות המבקשים פרגולה אוורירית .

קצת עלינו…

טל פרגולות התחילה את עיסוקה בעבודות עץ מכל הסוגים, במשך השנים החלה להגיע דרישה מהשוק לבניית פרגולות מאלומיניום ואנחנו החלטנו ללמוד את הענף ולעסוק גם בפרגולות מאלומיניום. כיום חלק גדול מאד מפעילותנו היא בניית פרגולות אלומיניום דמוי עץ בבתים פרטיים, פנטהאוסים , דירות גן , פרגולות לקירוי עם ארבע רגליים מעל לבריכות ועוד… לפרטים נוספים או לקביעת פגישה לא מחייבת להצעת מחיר אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ונגיע עם הסבר מפורט ,דוגמאות והמון תמונות של פרגולות שביצענו. תוכלו לקבל מספרי טלפונים רבים של ממליצים ולהבין מהם איך פרגולה זו שינתה את האווירה בחצר/מרפסת הבית.

פרגולות אלומיניום דמוי עץ
פרגולות אלומיניום דמוי עץ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 • "כשהפרגולה שלנו התחילה להתפרק הזמנו שלושה בעלי מלאכה; הם בדקו את המקום ואת הדרישות והגישו הצעות מפורטות. שלושתם נראו רציניים והגונים, המחירים דומים; אנו לא יודעים מה בדיוק גרם לנו לבחור בטל…

  לילי ואמיר דוננפלד, חיפה
 • "לכל המעוניין . אני לא יודע מאיפה להתחיל . אבל אנסה לעשות את זה בצורה קולע. אנחנו משפחה של 4 ילדים עם גינה דיי גדולה . תמיד חשבנו על פרגולה או משהו דומה . שנוכל לשבת וליהנות עם הילדים בזמן איכות …

  משפחת פרץ, מושב גדיש
 • "אתה לא מבין כמה מחמאות וברכות קיבלת היום מכל המשפחה !! נראה לי אני נכנס איתך שותף יש לי כבר מקדמות ביד 😜  . היה שווה הכל אתה לא מבין איך כולם נהנו ולא הפסיקו לדבר על הפרגולה. בקיצור שיחקת אותה.🔨"

  משפחת אמויאל, יקנעם עילית
 • "אני רוצה להמליץ על טל פרגולות על עבודה המסורה והטובה ומהירה שעשו😄😄😄😄 על הפרגולה ועל הגדר המהממת שלי בקיצור מי שרוצה עבודה טובה ומהירה ומשתלמת זה טל פרגולות👊👊👊👊👊"

  אוסנת ודימה רשקובן, נצרת עלית
 • "אכן זו הפרגולה שטל והצוות שלו הקימו בבתי ואני יותר ממרוצה. ראשית עבודה עברית טהורה. סיכום הדברים בננו בוצע בקפדנות אחריות ומקצוענות. חומר איכותי ומטופל מכל הלב….

  קובי שי, נתניה
 • “כל תהליך העיצוב והבנייה של הפרגולה בבית הפרטי שלנו בהוד השרון היה פשוט חווייה מדהימה. תודה רבה לטל ולכל הצוות על הביצוע המושלם. ממליצה בחום!”

  רוית חזק, הוד השרון