בתי עץ לילדים

כל ילד חולם על בית עץ יפהפה, עשוי עץ צהבהב ובוהק, שיאפשר לו את המרחב הפרטי שלו, לקרוא, לחשוב, לשחק או לבלות עם חברים. עם זאת, לא רבים הם ההורים שיש להם את היכולת והזמן הפנוי ליצור בית עץ עמיד, מפנק ואיכותי לילדים שלהם בגינה הפרטית.
היום, ניתן למצוא בשוק שפע של בתי עץ מוכנים להתקנה בבית, שיכולים לספק לילד או לילדה שלכם את פינת החמד המובטחת, אבל ללא נגיעה אישית.

אנחנו בטל פרגולות, מציעים הקמה של בית עץ שיתאים בדיוק לצרכים, למקום ולילד שלכם, תוך תכנון, מחשבה ובנייה מקצועיים ומלאי תשומת לב. אפשר להגשים חלומות לילדים ולהורים – גם אתם יכולים להשיג לעצמכם בית עץ אמיתי!

מבחר בתי עץ המתאימים בדיוק לילד ולעץ

כאשר אנחנו מתחילים בפרויקט חדש של בניית בית עץ לילד, אנחנו מבררים ואוספים נתונים בנוגע למיקום המיועד עבור בית העץ ואופיו של הילד עבורו הוא מיועד. על מנת לבנות בתי עץ חלומיים, מרווחים ויפים לילדים, הכרחי לוודא שניתן למקום אותם בצורה בטוחה, על גבי עץ בוגר וחזק מספיק, חשוב לדעת שאם אין כזה עץ – אפשר לבנות בתי עץ עם יסודות גבוהים משלהים, שרק נשענים או עומדים בסמיכות לעץ כלשהוא. במקביל יש לתכנן את פנים בית העץ כך שישרת היטב את הילד על פי גילו והצרכים שלו.

בתי עץ מפנקים באמת

יש המון דרכים לפנק ילד כשבונים לו בית מעץ. בית העץ ה”סטנדרטי” הוא בעצם קובייה, בעלת פתחים לדלת ולחולונות ולעיתים גם גג, בגודל שמתאים לכל הפחות לילד להיכנס ולשבת. את בית העץ ניתן לשדרג על ידי הרחבתו, הוספת דלת קטנה, בניית מרפסת פתוחה כתוספת לחלק הסגור של הבית, ועוד. ניתן להוסיף לבית העץ מגלשה קטנה שתאפשר ירידה כיפית במיוחד למטה, לבנות חלונות קטנים עם וילונות פנימיים שיאפשרו לו הצצה החוצה או הגפת הוילונות על מנת להשיג פרטיות, ועוד. ניתן לתכנן בתי עץ ייחודיים לילדים על פי הרצון והאפשרויות בשטח. חשוב להתאים את התכנית למיקום הצפוי של הבית ולתקציב העומד לרשות בנייתו.

בתי עץ לילדים – איך בונים אותם

בטל פרגולות אנחנו בונים כל בית עץ לילדים תוך דגש על בטיחות, פונקציונאליות ואסתטיות ועל פי אפיון עליו מחליטים ביחד. האפיון יכלול פירוט בנוגע לגודל בית העץ, סוג העץ שנשתמש בו לבניה, והרכיבים השונים של הבית, הכול במסגרת התקציב המוגדר.

לאחר שלב האפיון מתחילים בבניה – את מרבית בתי העץ אנחנו בונים מעץ אורן מטופל (כנגד מזיקים ולעמידות בפני פגעי מזג אוויר), מדובר בעץ עמיד, לא יקר, חזק, נאה ומתאים לאקלים הישראלי. אנחנו בונים את בתי העץ על פי האפיון ומתייחסים לחלוקה הפנימית, בנייה של חלונות או אביזרים בתוך הבית.
את בניית בתי העץ אנחנו מבצעים בקפידה, תוך שימוש במיטב החומרים והקפדה על עמידה בתקני בנייה לקבלת בטיחות מרבית בשימוש בבית העץ שלכם. צוות מטעם טל פרגולות יתקין את בית העץ בגינה שלכם בצורה המקצועית ביותר ובמחיר משתלם במיוחד.

[soliloquy id="878"]

 • “כשהפרגולה שלנו התחילה להתפרק הזמנו שלושה בעלי מלאכה; הם בדקו את המקום ואת הדרישות והגישו הצעות מפורטות. שלושתם נראו רציניים והגונים, המחירים דומים; אנו לא יודעים מה בדיוק גרם לנו לבחור בטל…

  לילי ואמיר דוננפלד, חיפה
 • “לכל המעוניין . אני לא יודע מאיפה להתחיל . אבל אנסה לעשות את זה בצורה קולע. אנחנו משפחה של 4 ילדים עם גינה דיי גדולה . תמיד חשבנו על פרגולה או משהו דומה . שנוכל לשבת וליהנות עם הילדים בזמן איכות …

  משפחת פרץ, מושב גדיש
 • “אתה לא מבין כמה מחמאות וברכות קיבלת היום מכל המשפחה !! נראה לי אני נכנס איתך שותף יש לי כבר מקדמות ביד 😜  . היה שווה הכל אתה לא מבין איך כולם נהנו ולא הפסיקו לדבר על הפרגולה. בקיצור שיחקת אותה.🔨”

  משפחת אמויאל, יקנעם עילית
 • “אני רוצה להמליץ על טל פרגולות על עבודה המסורה והטובה ומהירה שעשו😄😄😄😄 על הפרגולה ועל הגדר המהממת שלי בקיצור מי שרוצה עבודה טובה ומהירה ומשתלמת זה טל פרגולות👊👊👊👊👊”

  אוסנת ודימה רשקובן, נצרת עלית
 • “אכן זו הפרגולה שטל והצוות שלו הקימו בבתי ואני יותר ממרוצה. ראשית עבודה עברית טהורה. סיכום הדברים בננו בוצע בקפדנות אחריות ומקצוענות. חומר איכותי ומטופל מכל הלב….

  קובי שי, נתניה
 • “כל תהליך העיצוב והבנייה של הפרגולה בבית הפרטי שלנו בהוד השרון היה פשוט חווייה מדהימה. תודה רבה לטל ולכל הצוות על הביצוע המושלם. ממליצה בחום!”

  רוית חזק, הוד השרון