גדרות מעץ

גדר עץ היא גדר עמידה, פונקציונאלית, מרשימה ובעלת מראה טבעי.
כמקימים גדר ישנם שיקולים רבים שיש לתת עליהם את הדעת, זאת על מנת להבטיח קבלת גדר שתענה באופן מיטבי על צרכי הבית המסוים, מבחינת החוזק, הגובה, והמראה. הבחירה בגדר מעץ אשר תיבנה עלי ידי בעלי מקצוע מנוסים תבטיח קבלת גדר יפהפייה ופונקציונאלית, שתשרת אתכם למשך שנים רבות.

תכנון ראשוני של גדר העץ שלכם

עוד בטרם מתחילים במלאכת הבנייה עצמה, חשוב לברר מה מטרת בניית הגדר.
אם תפקידי הגדר הם להסתיר את הבית מעיני עוברי האורח ברחוב, למנוע מבעלי החיים לצאת (או להיכנס) אל מרחב הגינה והבית, או רק לסמן את גבול שטח הבית – מכל אלה יגזרו, למשל, מידות הלוחות והקורות שישמשו לבניית הגדר, גובה הגדר, ושיטת הבניה שלה.

גדר עץ בשיטות שונות

ישנן דרכים רבות ושונות לבנייה של גדר עץ איכותית. המראה, העמידות והפונקציונאליות נגזרות (בין השאר) מבחירת העץ- למשל, נוכל לבנות גדר המחופה בבמבוק – גדר זולה, אולם עמידה פחות. תוספת של מסגרת עץ חזקה לעצי הבמבוק תאפשר עמידות גבוהה יותר וחוסן רב יותר לגדר.

ניתן לבנות גדר עץ מעצים שונים, ביניהם אורן, איפאה, ואחרים. אנחנו ממליצים על בחירת בעץ אורן בשל התאמתו המעולה לאקלים הישראלי ובשל מחירו הנמוך יחסית. האורן הוא עץ עמיד, יפה וחזק, וניתן לצבוע אותו בלכה מגוונת על מנת להעניק לו מראה יותר כהה ועמוק או להשאיר אותו בגוון הזהוב האופייני על פי בחירתכם.
את לוחות הגדר שנחבר יחד לקבלת הגדר השלמה, נתכנן במיוחד עבור הגדר שלכם – הן מבחינת גובהם ורוחבם והן מבחינת גימורים וקישוטים מיוחדים שתבקשו. כך, נבטיח קבלת גדר על פי המאפיינים והדרישות שנקבעו מראש.
את שלבי הגדר ניתן להרכיב במאונך (כך שהם יעמדו ניצבים כנגד הרצפה) או במאוזן (כך שהם “ירוצו” לאורך הגדר במקביל לרצפה).

האם יש תחזוקה לגדר מעץ?

כל פריט עץ, במיוחד כזה העומד חשוף למזג האוויר. דורש תחזוקה על מנת לשמור על פונקציונאליות ומראה מושלמים לאורך שנים רבות, עם זאת, תחזוקה של גדר עץ הינה מינימאלית למדי. אנחנו ממליצים לצבוע בצבע המכיל מסנני קרינה ורכיבים דוחי מזיקים את גדר העץ שלכם (כמו גם כל רהיט אחר שעומד בחוץ) כל כעשר שנים. טיפול כזה יבטיח שהעץ ישמור על מראה חדש שלו וימשיך לשמש אתכם נאמנה למעשה כמעט ללא מגבלת זמן.

גדר מקצועית נבנית על ידי מומחים

אם גם לכם חשוב לקבל תוצאה איכותית, מקצועית, אסתטית ועמידה לאורך שנים, אנחנו מזמינים אתכם לפנות אלינו, לחברת טל פרגולות לבניית גדרות מעץ. לנו ניסיון רב שנים בעבודות עץ, עם יכולת לנתח את נתוני השטח עליו תוקם הגדר, לאפיין במדויק את צרכיכם, לתכנן ולהקים עבורכם גדר העונה עליהם באופן מושלם.

[soliloquy id="872"]

 • “כשהפרגולה שלנו התחילה להתפרק הזמנו שלושה בעלי מלאכה; הם בדקו את המקום ואת הדרישות והגישו הצעות מפורטות. שלושתם נראו רציניים והגונים, המחירים דומים; אנו לא יודעים מה בדיוק גרם לנו לבחור בטל…

  לילי ואמיר דוננפלד, חיפה
 • “לכל המעוניין . אני לא יודע מאיפה להתחיל . אבל אנסה לעשות את זה בצורה קולע. אנחנו משפחה של 4 ילדים עם גינה דיי גדולה . תמיד חשבנו על פרגולה או משהו דומה . שנוכל לשבת וליהנות עם הילדים בזמן איכות …

  משפחת פרץ, מושב גדיש
 • “אתה לא מבין כמה מחמאות וברכות קיבלת היום מכל המשפחה !! נראה לי אני נכנס איתך שותף יש לי כבר מקדמות ביד 😜  . היה שווה הכל אתה לא מבין איך כולם נהנו ולא הפסיקו לדבר על הפרגולה. בקיצור שיחקת אותה.🔨”

  משפחת אמויאל, יקנעם עילית
 • “אני רוצה להמליץ על טל פרגולות על עבודה המסורה והטובה ומהירה שעשו😄😄😄😄 על הפרגולה ועל הגדר המהממת שלי בקיצור מי שרוצה עבודה טובה ומהירה ומשתלמת זה טל פרגולות👊👊👊👊👊”

  אוסנת ודימה רשקובן, נצרת עלית
 • “אכן זו הפרגולה שטל והצוות שלו הקימו בבתי ואני יותר ממרוצה. ראשית עבודה עברית טהורה. סיכום הדברים בננו בוצע בקפדנות אחריות ומקצוענות. חומר איכותי ומטופל מכל הלב….

  קובי שי, נתניה
 • “כל תהליך העיצוב והבנייה של הפרגולה בבית הפרטי שלנו בהוד השרון היה פשוט חווייה מדהימה. תודה רבה לטל ולכל הצוות על הביצוע המושלם. ממליצה בחום!”

  רוית חזק, הוד השרון