למה כדאי לכם לשלב עץ בעיצוב הבית? – 5 סיבות מנצחות

כפרי, חמים, ביתי אבל גם עדכני, מתוחכם ומחובר אל הטבע, עץ הוא חומר גלם שכדאי להכניס לתוכנית העיצוב בכל בית. עץ, הוא חומר גלם נוח לעבודה, עמיד, בעל מראה טבעי, חמים, ואקולוגי, והוא הרבה יותר אורגאני, מעניין ו”חי” מחומרים אחרים כמו ברזל, זכוכית, או פלסטיק. בין אם בשילוב עם חומרים אחרים להענקת מראה מגוון לבית, או כאמירה עיצובית ראשית בעיצוב הבית שלכם; בין אם מדובר בבחירת הריהוט, בריצוף, בהתקנת פרגולה או דק חיצוניים או בתקרת עץ כפרית, עץ יכול להוסיף אלמנט קצת שונה ולהפוך את הבית מסטנדרטי לייחודי. אספנו את חמשת היתרונות הגדולים, והסיבות לשילוב עץ בעיצוב הבית, והנה הן לפניכם.

אז למה כדאי לכם לשלב עץ בעיצוב הבית? חמש סיבות לעשות זאת

  1. יצירת אווירה:

העיצוב המודרני, המודולארי והמתכתי / פלאסטי, הוא אהוב אולי על ידי רבים מהישראלים ויש לכך סיבות רבות. הוא נקי, מסודר, מינימליסטי ומאפשר לנו ליהנות מאור, מכניסה של הטבע מהחוץ אל הפנים ומתחושה של ארגון וניקיון. לעומת זאת, עיצוב הבית תוך שימוש בעץ הוא טבעי, מסורתי, הוא מתכתב עם עיצובי בתים של לפני מאה שנים ויותר; רהיטי העץ הם רהיטים לטווח ארוך, ואם אתם לא בעניין של עיצוב ששם דגש על חומר גלם זה – שילוב של עץ בעיצוב מודרני יוצר אווירה ומשלב בין מסורתי לעכשווי, בין מודרני לקלאסי. העץ מוסיף את אבקת הקסמים הזו שמוסיפה עוד גוון ועוד טקסטורה לחלל.

  1. חמימות וביתיות:

מאז ומתמיד עץ היה מקושר לתחושת בית, לחום ולמשפחתיות. מספיק להניח בחדר לבן ובהיר רהיט עץ מיושן, מעץ מלא וחם, ולקבל אווירה ביתית ונינוחה. גם מחוץ לבית, פרגולה או דק יוצרים חמימות ובעיקר מספקים רגעים של משפחתיות.

  1. חיבור אל הטבע:

אחד הטרנדים החמים של השנים האחרונות הוא חיבור ישיר בין מה שקורה בתוך הבית ובין מה שקורה מחוץ לו. השימוש בעץ באזורים החיצוניים של הבית, בבניית פרגולה מעץ מלא או דק חזק, מתחבר באופן ישיר למה שקורה בתוך הבית. התוצאה היא מרחב גדול יותר שמרגיש בית – גם בפנים וגם בחוץ.

  1. איכות היא לא מילה גסה:

עץ מלא, שנבחר בקפידה ומגיע מספק אמין ומקצועי, הוא איכותי, חזק ועמיד יותר מכל חומר אחד שבו תשתמשו לעיצוב הבית או הגינה שלכם. היום עץ מלא משמש לא רק לבניית דקים או פרגולות אלא גם לבניית קירות חיצוניים ופנימיים.

  1. גיוון בעיצוב:

עץ הוא אחד מחומרי הגלם שהכי אוהבים שינויים. אפשר לצבוע אותו בכל פעם בגוון אחר באמצעות שמן או ורנית, לנסות צבע יוצא דופן באמצעות צביעה בצבע אטום כלשהו או להחזיר אותו למצבו הטבעי הראשוני באמצעות הסרת הצבע. לאורך השנים, השימוש בעץ מאפשר לכם גיוון בעיצוב הבית והגינה.

עקבו אחרינו בפייסבוק