עבודות עץ

לא רק פרגולות, דקים וגדרות אלא עוד שלל עבודות עץ

בטל פרגולות אנו מנצלים את המקצוענות שרכשנו לאורך שלושה דורות של עבודה בעץ לא רק כדי לבנות פרגולות ודקים איכותיים אלא גם כדי לייצר שלל פרטים נוספים מעץ.
הפרגולות שלנו ידועות ככאלה המעוצבות באופן נאה במיוחד ובנויות באופן לא פחות ממושלם. גם הדקים של טל פרגולות הם שם דבר באזורים בהם אנו פועלים. אולם אנו בטל פרגולות יודעים להציע לכם עוד שלל מבנים ומוצרים מעץ, כולם מתוכננים בקפידה ומיוצרים באותה איכות בלתי מתפשרת שאנו מזוהים עימה.

[soliloquy id=”634″]

ריהוט גן מעץ

מי שמחפשים חלופות לפרטי הריהוט המתועשים המיועדים להצבה מחוץ לבית, בגן או במרפסת, כדאי שיתרשמו מריהוט הגן מעץ מבית היוצר של טל פרגולות. מדובר בפריטים ייחודיים כגון כיסאות גן, ספסלי עץ, ריהוט עץ למרפסת, נדנדות עץ ועוד.
אנו יודעים לעצב ולבנות ריהוט גן מעץ אשר בכוחו לתרום רבות ליצירת האווירה שאתם מעוניינים בה, לשמור על עיצוב טבעי ורב קסם. רהיטי העץ שלנו מיועדים להצבה בגן או במרפסת, הם עמידים מאוד בפני פגעי מזג האוויר ולפיכך ימשיכו לשרת אתכם נאמנה לאורך שנים רבות.

נדנדות עץ לגינה

נדנדת עץ לגינה היא תוספת נאה ומפנקת. בטל פרגולות אנו מייצרים נדנדות עץ המעוצבות בקפידה כך שתהיינה נאות, נוחות ועמידות. מכיוון שמדובר בפריט גדול לנדנדת עץ לגינה השפעה מרחיקת לכת על העיצוב של האזור בו היא מוצבת, זו הסיבה שאנו מקדישים תשומת לב רבה לכל פרט ומייצרים עבורכם נדנדות עץ הנראות מזמינות ותורמות ליצירת אווירה נינוחה סביבן. לצד נדנדות הגן אנו מייצרים גם ספסלי עץ להצבה בפנים או בחוץ.

שולחנות עץ, מדפים, ארגזי אחסון ועוד

כדאי לדעת שמגוון מוצרי העץ האיכותיים של טל פרגולות משתרע הרבה מעבר לאלה הקלאסיים והמוכרים כגון פרגולות, דקים, גדרות עץ ובתי עץ. אנו מציעים מגוון רב של פריטים בעיצוב ייחודי הבנויים כך שיאריכו ימים וישמרו על מראה חדש לאורך זמן. בין היתר מדובר בשולחנות עץ מעולים, מדפי עץ וארגזי אחסון נאים מעץ.
פריטים רבים שאנו מייצרים מתאימים להצבה גם בתוך מבנים ולא רק בחוץ.

אנו בטל פרגולות יודעים לעבוד בעץ ונהנים לנצל מומחיות זו כדי להציע לכם פתרונות אידיאליים למגוון צרכים, בין אם לגן, למרפסת או לפנים הבית. כל עבודות העץ שלנו נעשות באהבה ומתוך כוונה כנה לייצר פריטים ייחודיים, מעוצבים בחוכמה ובנויים למופת. אם אתם זקוקים לריהוט גן, למדפים, לשולחן עץ או לארגז אחסון, אם אתם חולמים על נדנדת עץ שהיא בעלת נוכחות ושימושית כאחד, אם אתם רוצים לפנק את הילדים בבית עץ חדש, אם אתם מעוניינים בפרגולה, דק, גדר או כל עבודה אחרת בעץ, הנכם מוזמנים לפנות אלינו ולשמוע על הפתרונות האיכותיים שיש לנו להציע.

 • “כשהפרגולה שלנו התחילה להתפרק הזמנו שלושה בעלי מלאכה; הם בדקו את המקום ואת הדרישות והגישו הצעות מפורטות. שלושתם נראו רציניים והגונים, המחירים דומים; אנו לא יודעים מה בדיוק גרם לנו לבחור בטל…

  לילי ואמיר דוננפלד, חיפה
 • “לכל המעוניין . אני לא יודע מאיפה להתחיל . אבל אנסה לעשות את זה בצורה קולע. אנחנו משפחה של 4 ילדים עם גינה דיי גדולה . תמיד חשבנו על פרגולה או משהו דומה . שנוכל לשבת וליהנות עם הילדים בזמן איכות …

  משפחת פרץ, מושב גדיש
 • “אתה לא מבין כמה מחמאות וברכות קיבלת היום מכל המשפחה !! נראה לי אני נכנס איתך שותף יש לי כבר מקדמות ביד 😜  . היה שווה הכל אתה לא מבין איך כולם נהנו ולא הפסיקו לדבר על הפרגולה. בקיצור שיחקת אותה.🔨”

  משפחת אמויאל, יקנעם עילית
 • “אני רוצה להמליץ על טל פרגולות על עבודה המסורה והטובה ומהירה שעשו😄😄😄😄 על הפרגולה ועל הגדר המהממת שלי בקיצור מי שרוצה עבודה טובה ומהירה ומשתלמת זה טל פרגולות👊👊👊👊👊”

  אוסנת ודימה רשקובן, נצרת עלית
 • “אכן זו הפרגולה שטל והצוות שלו הקימו בבתי ואני יותר ממרוצה. ראשית עבודה עברית טהורה. סיכום הדברים בננו בוצע בקפדנות אחריות ומקצוענות. חומר איכותי ומטופל מכל הלב….

  קובי שי, נתניה
 • “כל תהליך העיצוב והבנייה של הפרגולה בבית הפרטי שלנו בהוד השרון היה פשוט חווייה מדהימה. תודה רבה לטל ולכל הצוות על הביצוע המושלם. ממליצה בחום!”

  רוית חזק, הוד השרון