פרגולות בצפון

מי שמבקש להוסיף פרגולה נאה ושימושית לחצר או למרפסת ביישובי הצפון יגלה שאין מחסור בבעלי מקצוע אשר ישמחו לתת הצעת מחיר ולבצע את העבודה, בחירה נכונה ביניהם היא שתבטיח שתקבלו את הפרגולה האיכותית ביותר במחיר המשתלם ביותר.

מתקינים הפועלים באזור מצומצם לעומת כאלה הפועלים בכל איזור הצפון

ניתן למסור מלאכת הקמת פרגולות בצפון לחברות הפועלות בשטח מצומצם יחסית, למשל כאלה הבונים רק פרגולות בחיפה. מנגד, ניתן להעדיף את מי שמציעים שירות בכל איזור הצפון מחדרה ועד נהריה, כולל כמובן בחיפה והקריות.
מן הסתם מי שאזור פעולתם רחב יותר הם על פי רוב מנוסים יותר וכנראה גם מקצועיים יותר. חברות שכאלה הן אמינות, והצעת המחיר שתקבלו מחברה שכזו תהיה הוגנת ומשתלמת.

התרשמו מעבודות קודמות

בבואכם לבחור חברה שתקים עבורכם פרגולה בצפון, פרגולה עץ קריות, פרגולות עץ בחיפה, בנהרייה, בחדרה או בכל יישוב אחר קטן כגדול בצפון הארץ, אל תוותרו על קבלת המלצות מלקוחות קודמים באזור הרלוונטי.
בעלי מקצוע מנוסים יוכלו לא רק להציג תמונות של עבודות שביצעו אלא גם להפנות אתכם למי שעבורם הקימו פרגולת עץ באזורכם ואשר יוכלו להעיד ממקור ראשון על טיב העבודה, השירות, האמינות, איכות התוצאות הסופיות ורמת שביעות הרצון הכללית שהם חשים כעת, לאחר שהפרגולה כבר הוקמה.
לפרגולות מעץ פוטנציאל גדול לספק לנו פינות חמד מוצלות לשבת בהן בקיץ, להציב תחתן דברים עליהם אנו רוצים להגן מפני גשם בחורף ולהוות גורם בעל השפעה נרחבת על עיצוב האזור בו הן מוצבות, בין אם מדובר בגינת בית פרטי, במרפסת דירה או בבית עסק כגון בית קפה, חנות גדולה יחסית וכד’. אין פלא שגם בצפון הארץ מספר הפרגולות המוקמות גדל מאוד בעשור האחרון.
לא קשה למצוא בעלי מקצוע שיציעו לנו הקמת פרגולת עץ בקריות ובערים הגדולות האחרות, גם ביישובים הקטנים יותר ישנם מי שישמחו לבצע את העבודה. חשוב לזכור כי ככל שהדבר נוגע לפרגולות אין להתפשר על איכות. עבור הקמת פרגולות בצפון מומלץ לבחור בחברה בעלת מוניטין, כזו הפועלת באזור נרחב ולא רק ביישוב כזה או אחר, חברה לה לקוחות מרוצים רבים ועבודות קודמות מהן ניתן להתרשם. מחברה אמינה ומקצועית שכזו נקבל וודאי גם הצעת מחיר משתלמת.

 • “כשהפרגולה שלנו התחילה להתפרק הזמנו שלושה בעלי מלאכה; הם בדקו את המקום ואת הדרישות והגישו הצעות מפורטות. שלושתם נראו רציניים והגונים, המחירים דומים; אנו לא יודעים מה בדיוק גרם לנו לבחור בטל…

  לילי ואמיר דוננפלד, חיפה
 • “לכל המעוניין . אני לא יודע מאיפה להתחיל . אבל אנסה לעשות את זה בצורה קולע. אנחנו משפחה של 4 ילדים עם גינה דיי גדולה . תמיד חשבנו על פרגולה או משהו דומה . שנוכל לשבת וליהנות עם הילדים בזמן איכות …

  משפחת פרץ, מושב גדיש
 • “אתה לא מבין כמה מחמאות וברכות קיבלת היום מכל המשפחה !! נראה לי אני נכנס איתך שותף יש לי כבר מקדמות ביד 😜  . היה שווה הכל אתה לא מבין איך כולם נהנו ולא הפסיקו לדבר על הפרגולה. בקיצור שיחקת אותה.🔨”

  משפחת אמויאל, יקנעם עילית
 • “אני רוצה להמליץ על טל פרגולות על עבודה המסורה והטובה ומהירה שעשו😄😄😄😄 על הפרגולה ועל הגדר המהממת שלי בקיצור מי שרוצה עבודה טובה ומהירה ומשתלמת זה טל פרגולות👊👊👊👊👊”

  אוסנת ודימה רשקובן, נצרת עלית
 • “אכן זו הפרגולה שטל והצוות שלו הקימו בבתי ואני יותר ממרוצה. ראשית עבודה עברית טהורה. סיכום הדברים בננו בוצע בקפדנות אחריות ומקצוענות. חומר איכותי ומטופל מכל הלב….

  קובי שי, נתניה
 • “כל תהליך העיצוב והבנייה של הפרגולה בבית הפרטי שלנו בהוד השרון היה פשוט חווייה מדהימה. תודה רבה לטל ולכל הצוות על הביצוע המושלם. ממליצה בחום!”

  רוית חזק, הוד השרון