פרגולות מחירון

לפי עלות חומר גלם והתקנה

פרגולה מעץ היא תוספת נאה לחצר או למרפסת, היא מספקת מקום מוצל, נעים ונוח לשבת בו, ניתן לבנות אותה כך שתוסיף מרחב מוגן מגשם, מעצם היותה גדולה היא בעלת פוטנציאל להוות גורם בעל השפעה על עיצוב האזור בו היא נמצאת. אין פלא שרבים בוחרים להוסיף פרגולה בבית או בבית העסק, שאלת השאלות היא כמובן – כמה זה עולה?

מחירן של פרגולות עץ נגזר למעשה משני גורמים, עלות חומר הגלם המשמש להקמתה ועלות עבודת ההתקנה. בפסקאות הבאות תמצאו פירוט אודות האופן בו מחושב מחירה של פרגולה, כיצד ניתן לוודא שהצעת המחיר שקיבלתם היא טובה וטיפים לצמצום העלות, כולל תיאור אפשרות לרכישת פרגולות מעץ.

תכנון נכון מבטיח תוצאות מיטביות במחיר המשתלם ביותר

ראשית חוכמה בהקמת פרגולה מעץ במחיר מנצח הוא תכנון קפדני במסגרתו ניקח בחשבון את כל הציפיות מהפרגולה החדשה מבחינה פונקציונאלית ומבחינת מראה כאחד.
יש ליזכור כי ככל שנבחר בפרגולה מהודרת ומורכבת יותר כך תגדל כמות חומר הגלם שתידרש להקמתה וכן היקף העבודה, מחיר הפרגולה יעלה בהתאם.
כיום אין צורך לדמיין את הפרגולה, ניתן להיעזר בטכנולוגיית הדמיה בתלת מימד על מנת לעצב ולתכנן פרגולה שתענה באופן הטוב ביותר על צרכינו כולל התאמה לתקציב עליו אנו מעוניינים לשמור.

אין להתפשר על איכות

כאשר אנו עורכים סקר שוק, מבקשים הצעות מחיר, מדברים עם בעלי מקצוע ומתכוננים להחליט מי ואיך יקימו עבורנו את פרגולת העץ בה אנו מעוניינים חשוב לזכור כי פרגולה איכותית לא רק תראה טוב יותר אלא גם תאריך ימים ותשמור על מראה נאה לאורך זמן. לפיכך אין להתפשר על איכות חומר הגלם, החל מן העץ עצמו, דרך כל המחברים, הברגים וכלה בצבע.
בחרו בעלי מקצוע לא רק לפי הצעת המחיר, התעקשו על ניסיון מוכח בהקמת פרגולות עץ, מוניטין טוב, המלצות ועבודות קודמות המרשימות אתכם. זכרו שככל שהדבר נוגע לפרגולות איכות פירושה גם בטיחות.

פרגולות עץ להרכבה עצמית

מי שלו נטייה טכנית וכלי העבודה הדרושים (במיוחד מברגה נטענת טובה ומקדחה חשמלית חזקה דיה) יכול לצמצם עלות התקנת פרגולה אם יבחר לרכוש ערכה מוכנה להרכבה עצמית. מחירן של ערכות שכאלה מתחיל מ199 ש”ח למטר רבוע כאשר הגודל המינימאלי הוא 13 מ”ר. מחיר הערכה עולה ככל שבוחרים פרגולה מורכבת יותר. ערכה שכזו כולל עץ אורן מהוקצע חתוך למידות הדרושות, כל התושבות והברגים שתצטרכו.

שיפוץ פרגולה קיימת

לפני שמחליטים לפרק פרגולה קיימת ולבנות תחתה אחת חדשה כדאי לשקול צמצום העלויות על ידי שיפוץ הפרגולה. לעיתים ניתן לשקם פרגולה ישנה, לחזק אותה ולהביא אותה למצב בו היא לא רק נראית חדשה אלא גם תחזיק מעמד ותשמור על מראה זה לאורך שנים.

מבצע פרגולות בצפון כולל:

 • פרגולה מעץ אורן פיני (סוג 5)
 • עמודים מחתך של 15 ס”מ על 15 ס”מ – אך בבניה של 3 יחידות 5 על 15.
 • במבוק וכירוי סנטף איכותי לפי בחירה.
 • כולל את כל הפרזולים לפרויקט.
 • כולל הובלה והתקנה.

מחיר – 445 ש”ח למ”ר!

מינימום להזמנה פרגולות בצפון – 14 מ”ר – במחיר כולל של 6230 ש”ח

הערות למבצע:

נדרש קיר תומך, המחיר הוא כולל מע”מ וצביעה בגוון אחד (גוון נוסף בתוספת 400 ש”ח,התקנת פרגולה עם במבוק ערבה, ניתן לשדרג לבמבוק מושחל ב – 35 שח למ”ר.

 • “כשהפרגולה שלנו התחילה להתפרק הזמנו שלושה בעלי מלאכה; הם בדקו את המקום ואת הדרישות והגישו הצעות מפורטות. שלושתם נראו רציניים והגונים, המחירים דומים; אנו לא יודעים מה בדיוק גרם לנו לבחור בטל…

  לילי ואמיר דוננפלד, חיפה
 • “לכל המעוניין . אני לא יודע מאיפה להתחיל . אבל אנסה לעשות את זה בצורה קולע. אנחנו משפחה של 4 ילדים עם גינה דיי גדולה . תמיד חשבנו על פרגולה או משהו דומה . שנוכל לשבת וליהנות עם הילדים בזמן איכות …

  משפחת פרץ, מושב גדיש
 • “אתה לא מבין כמה מחמאות וברכות קיבלת היום מכל המשפחה !! נראה לי אני נכנס איתך שותף יש לי כבר מקדמות ביד 😜  . היה שווה הכל אתה לא מבין איך כולם נהנו ולא הפסיקו לדבר על הפרגולה. בקיצור שיחקת אותה.🔨”

  משפחת אמויאל, יקנעם עילית
 • “אני רוצה להמליץ על טל פרגולות על עבודה המסורה והטובה ומהירה שעשו😄😄😄😄 על הפרגולה ועל הגדר המהממת שלי בקיצור מי שרוצה עבודה טובה ומהירה ומשתלמת זה טל פרגולות👊👊👊👊👊”

  אוסנת ודימה רשקובן, נצרת עלית
 • “אכן זו הפרגולה שטל והצוות שלו הקימו בבתי ואני יותר ממרוצה. ראשית עבודה עברית טהורה. סיכום הדברים בננו בוצע בקפדנות אחריות ומקצוענות. חומר איכותי ומטופל מכל הלב….

  קובי שי, נתניה
 • “כל תהליך העיצוב והבנייה של הפרגולה בבית הפרטי שלנו בהוד השרון היה פשוט חווייה מדהימה. תודה רבה לטל ולכל הצוות על הביצוע המושלם. ממליצה בחום!”

  רוית חזק, הוד השרון