ריהוט גן לכבוד הקיץ

כאשר הקיץ מגיע, הימים הארוכים והחמים מכניסים את כולם לאווירה רגועה. אולי זה החום הכבד או אולי זה משהו אחר העושה לכולם חשק לשבת יחדיו ולהרגיש את האוויר הצונן של שעות אחר הצהריים כאשר החום נשבר. בילוי בגינה הוא חוויה מעולה וכולם אוהבים לשבת בגינה. זה יכול להיות לבד כאשר רוצים לקרוא ספר טוב ולהירגע; זו יכולה להיות ארוחת ערב משפחתית או אפילו אירוח של חברים עם בירות ופיצוחים. בסופו של דבר לכל אחד יש את סוג הבילוי האהוב עליו. אך בשביל כל בילוי ואירוח בגינה יש צורך בריהוט גן מתאים.

ריהוט לגן – מבחר גדול

ישנם סוגים שונים של ריהוט גן, הן מבחינת החומרים והן מבחינת השימושים השונים. כל אחד אחד בוחר את הסגנון, הגודל והכמות לפי מה שמתאים עבורו. יש המסתפקים בשולחן ו 4 כיסאות ויש אחרים אשר רוצים שולחנות גדולים המאפשרים להם לקיים אירועים גדולים בגינה. יש מי שמסתפק בכיסאות ושולחנות ויש מי שרוצה אפילו כיסאות נדנדה ומיטות שיזוף. למזלנו הרב ישנו מבחר גדול של פריטים שונים. רהיטי הריהוט השונים מגיעים במבחר חומרים כאשר הבולטים ביניהם הם הראטן, הפלסטיק והאלומיניום. לכל אחד יש את היתרונות והתכונות המיוחדות שלו, אך נראה שנתח נכבד מהשוק נתפס על ידי הראטן, או ליתר דיוק הראטן הסינתטי.

ריהוט גן מראטן סינתטי למעשה עשוי סיבי PVC במרקם מיוחד המחקה את המראה הטבעי של הראטן. כלומר במקום לקבל ריהוט PVC אשר נראה כמו פלסטיק זול אתם מקבלים ריהוט גן חזק ועמיד בעל מראה טבעי של ראטן אסיאתי. זהו חומר גלם מעולה עבור ריהוט גן, הוא שומר על מראה הצבע המקורי לאורך זמן בזכות עמידות גבוהה לקרינת השמש. נושאים אלו של עמידות למזג אוויר הם חשובים מאוד כאשר בוחרים ריהוט גן; מהבחינה הזו הראטן הסינתטי הוא בהחלט בחירה טובה מכיוון שהוא מגלה עמידות למזג האוויר בכל עונות השנה.

הראטן הסינתטי הוא חומר שקל מאוד לעבוד איתו ולעצב אותו בכל גודל ובכל צורה. על מנת להעניק לו חוזק, במקרים מסוימים מרכיבים אותו על מסגרת אלומיניום פנימית. האלומיניום מהווה רק שלד פנימי אך המראה הוא של ראטן במאת האחוזים. כך אתם מקבלים ריהוט חזק ויציב, בעל יופי רב ומשקל מינימלי.

ריהוט גן מראטן מגיע בסגנונות שונים אך המאפיין של כולם הוא אלגנטיות רבה. בהחלט ריהוט זה הוא בעל קסם רב וסוג של יופי אקזוטי הנותן חוויה מרשימה ביותר ומתנשא הרבה מעל רהיטי גן מחומרים אחרים. אנשים רבים משתמשים ברהיטי הראטן על מנת להקים פינת אירוח נחמדה, ממה כמו הסלון הביתי אך רק בחוץ. ריהוט גן מראטן משתלב יפה עם כריות בצבעים תואמים; הריהוט מגיע עם כריות מיוחדות הדוחות מים ומתאימות לשימוש חיצוני.

עקבו אחרינו בפייסבוק